WhatsApp:+90 535 251 16 76

Vocal Odası Ses Yalıtımı

Vocal odalarında profesyonel ses kalitesini yakalamak için akustik ortamın oluşması şarttır. Firma olarak vocal odalarına ses yalıtım ve akustik düzenleme hizmetimiz mevcuttur. Vocal odaları son zamanlarda ev içinde odalarda kurulmakta yaygınlaşmıştır.  Ev içinde ses kaydı alınırken ses izolasyonuna da dikkat etmek gerekiyor. Özellikle yeni yapılan binalarda ses geçişleri çok sık görüldüğü için duvar yüzeyine akustik ses yutucu malzemeler ile birlikte yüksek ses kesim performansına sahip ürünler kullanılır.

Akustik Vocal Odası Ses Kaydı Nasıl Alınır

Ses Kayıt Odası Akustik Ahşap Malzemeler

Vocal Odası Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Akustik işlem görmemiş odalardaki en büyük sorun yankı ve çeşitli frekansların yoğunlaşmasıdır. Bu sorunu ortadan kaldırarak size profesyonel çalışma fırsatını veriyoruz. Kişinin istediği tasarımlar da dikkate alınarak ses kalitesini bozmadan akustik ses yalıtım hizmeti almak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Akustik Vocal Ses Kayıt Odası Malzemeleri

Vocal Ses Kayıt Odası Akustik Yalıtım Malzemeleri

Akustik Vocal Ses Kayıt Odası

Vocal Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Vocal odalarında akustik sünger, basotect sünger, renkli tekno touch sünger, kumaş panel, difüzor panel, ahşap panel, karo halı, akustik halı kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır. Eğer vocal odanız apartman dairesi ve şehir merkezindeyse çevrenizdeki rahatsız etmemek için tavan, zemin ve duvar ses yalıtımı yaptırmanız gerekir. Buralarda süngerpan, bariyerli süngerpan, heavy layer ses bariyeri, epdm levha, bariyerli akustik sünger kullanabilirsiniz. Zemin için akustik rulo halı, mantarlı kauçuk şilte ve kauçuk levha kullanabilirsiniz.

Akustik Ses Kayıt Vocal Odası

Vocal Odası Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri