WhatsApp:+90 535 251 16 76

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo akustik yalıtım uygulamalarında yapılan sesin yayılması farklı alanlarına gitme işleminin önlenmesine ses yalıtımı uygulamaları denir. Ses yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha az geçiren yani sesi fazla soğuran yalıtım malzemeleri kullanılır. Aşırı gürültülü ortamlarda ses dalgalarının şiddeti fazla olduğu için bu ortamlar sağlık sorunlarına neden olur. Bu nedenle aşırı gürültülü ortamlarda yalıtım malzemelerinin kullanılması gürültüyü önler yani ses yalıtımı sağlar. Kayıt Odası , Çalgı – Davul – Trampet Ses Yalıtımı da bu tip uygulamalardandır.

Stüdyo Ses Kayıt Odası

Stüdyo Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Akustik Stüdyo Odası Ses Yalıtımı

Stüdyo, profesyonel bir müzik kariyeri hobi açabilirsiniz. Gündüz veya gece, demolar için profesyonel ses kalitesi, ve kendi evinizde müzik yaratarak tüm gizlilik ve kolaylık herhangi bir saatte kayıt özgürlüğü herhangi bir müzisyen rüyası. Ve yine de, bu tamamen mümkündür. Aileniz, oda arkadaşları veya komşuları rahatsızlık endişesi duymadan en yüksek ses kalitesi üreten bir stüdyo ses yalıtım uygulaması var.

akustik stüdyo odası ses yalıtımı nasıl yapılır

akustik stüdyo odası ses yalıtımı

Akustik Stüdyo Odası

Akustik Studio Odası Kurulumu

Stüdyoların ses yalıtımlı duvarlara,tavanlara ve akustik ses yalıtımlı zeminlere ihtiyacı olduğu gibi,giriş – çıkış kapıları da özel akustik ses yalıtımlı kapı olmak zorundadır. Ses kaydı ve yayını yapıldığı için , başka sesler karışarak parazit yapmaktadır

Studio’nuzda birinci sınıf akustik üretmenin amacı, ortam ses seviyenizi düşürmektir, bu da orijinal sese büyük netlik ve yayın sinyaline net bir kalite kazandırır. Ses geçirmez duvarlarla yankı seviyesini düşürerek, oda premium sese geri yüklenecek ve yayınlarınız için anında daha kullanıcı dostu bir stüdyoya dönüştürülecektir. İstenmeyen ses dalgası yansımalarınız, stüdyoya, duvara veya tavana monte edilmiş bir dizi ses paneli eklenerek stüdyodan çekilebilir ve dönüştürülebilir.

Panel seçimi, panel kalınlığı ve panel miktarları ile ilgili olarak size koçluk yapacağız ve size alanınıza istediğiniz gibi yerleştirme özgürlüğü veriyoruz. Ses panelleriniz kurulduktan sonra hemen akustik farkı göreceksiniz.

stüdyo odası akustik ses yalıtımı

stüdyo reji odası ses yalıtımı