WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Masa Seperatörü

Masa Seperatörleri, genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve iş yerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilen akustik seperatör sistemleridir. Çalışma masaları arasına kumaş kaplı akustik panel yerleştirilerek, ofis masaları arasında ses dalgalarının sönümlenmesini sağlar. Bu sayede daha sakin ve seslerin birbirine karışmadığı bir çalışma ortamı elde edilmiş olur. Dar alanlar için ideal çözümler oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarını sunar.

akustik masa seperasyon paneli

akustik masa seperatörü

Akustik Masa Seperasyon Sistemleri

Görüntü ve ses ayrımına yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

Yan yana veya karşılıklı masaların arasından geçirilerek içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

akustik kumaş kaplı masa seperatörü

masa seperasyon paneli

KUMAŞ KAPLI MASA SEPERATÖRÜ

Tüm görünür yüzeyi ses yutucu akustik basic panama ve camira kumaş ile kaplanır. 2cm ile 6cm arası kalınlıkta üretilebilir. Standart kalınlık olarak 3 veya 4 tercih edilir. Mekan tasarımına uygun renkte kumaş ile kaplanabilecek şekilde geniş bir kumaş kartelamız bulunmaktadır. Ofis ve çağrı merkezlerinde sıklıkla kullanılan bu malzemelerin yükseklik ve genişlikleri her masa boyutu için uygundur.

akustik masa seperatörü fiyatları

ALÜMİNYUM PROFİL KAPLI MASA SEPERATÖRÜ

Akustik masa seperatörü 2 ve 4 cm kalınlığında cam yünü dolgulu akustik levha üzeri çift yönlü yanmazlık formunda üretilen akustik kumaş kaplı panellerin alüminyum dış çerçeveye tamamlanmasından oluşmaktadır. Her ölçüde ve yükseklikte özel imalat yapılmaktadır. Geniş renk seçeneğine sahip akustik kumaş kaplamaları ile size ve mekanınıza özel renk kombinasyonları yapılabilmektedir.

alüminyum profilli masa seperatörü