WhatsApp:+90 535 251 16 76

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş kaplı akustik panel, ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Mekana göre bir sürü renk seçenekleri bulunmaktadır. Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün. Bu dekoratif panellerde doğal keçeler ve kumaşlar kullanarak elde edilmiş tasarımlarla çağdaş görünümler oluşturulmuş. Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel Duvar Kaplama

Kumaş Kaplı Akustik Ses Yalıtım Paneli

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli

Kumaş kaplı akustik paneller, üstün akustik performans sağlayan niteliklerle üretilmiştir. İçindeki malzeme ister oditoryumlarda isterse ofislerde kullanılmak üzere kurulsun, kumaş sargılı süngerler üstün kalitesi, yankılanma seslerinin sorun olduğu her yerde istenen gürültü azaltma seviyesini üretir. Kurulumu kolay ürünümüz, temel aletlerin minimum kullanımı ile kolay kurulum sağlar.

Akustik panellerimizin esnek yapısı nedeniyle, neredeyse ihtiyacınız olan her yere eklemek kolaydır. Kavisli bir duvarda veya sütun ve direklerin etrafına sarılmış olsun, yüksek kaliteli kumaş sarılmış paneller size ihtiyacınız olan ses emilimini sağlar.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Tavan Kaplama

Akustik Kumaş Kaplı Panel Fiyatları

Tavsiye Edilen Kullanım Alanları

Akustik Kumaş Kaplı Sünger , gürültü azaltma isteyen her yer için idealdir. İç gürültüyü içeride ve dış gürültüyü dışarıda tutmak istiyorsanız, kumaş kaplı süngerlerimiz size gürültü ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli araçları sağlar. ” Ses frekansı düşük alanlar için geçerlidir.”

Çeşitli boyut ve boyutlarda mevcut olan çok yönlülükleri, aşağıdaki projeler için idealdir:

Oditoryumlar
Tiyatrolar
ofisler
Kayıt stüdyoları
Yayın stüdyoları
Spor Salonları
Ve daha fazlası
Ses yalıtımı hakkında daha fazla bilgi edinin veya alanınızın hak ettiği ses kalitesini almasını sağlamak için bugün bir profesyonelle iletişime geçin.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Kaplamaları

Akustik Kumaş Kaplı Ses İzolasyon Paneli

Altıgen Model Akustik Kumaş Kaplı Panel

Bakteri oluşumu, kir veya nem birikmesi potansiyeli konusunda endişeleriniz varsa, artık yok. Kumaşın temizlenmesi kolaydır ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. Kumaş sarılı panel ayrıca havadaki partiküllerin deşarjını engelleyerek optimum sanitasyon ve temizlik sağlar.

Performans için üretilirken akustik kumaş kaplama panelde sergilenecek şekilde üretilmiştir. Önceden varolan renk düzeniniz kalın ya da basit olsun, mevcut eklektik renk çeşitliliği herhangi bir dekorla tamamlayıcı bir uyum sağlar. Mevcut boyut ve renk çeşitliliği, bir dizi ayara uyacak şekilde gerekli çeşitliliği sağlar.

Radyo Odası Kumaş Panel Kaplama

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli Kaplama

Akustik kumaş kaplama paneller