WhatsApp:+90 535 251 16 76

Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit ses yalıtım süngeri, ses emilimi sağlayan, akustik, I. sınıf kalitede bir üründür. Tavan ve duvarlarda kullanılan dekoratif bir üründür. Her ortama uyum sağlar. Seslerin çınlama ve yankılanma gibi sorunlardan etkilenmesine olanak vermez. Poliüretandan üretilen akustik süngerler sınıfına girmektedir. Seslerin kaliteli duyulmasını sağlayacak görüntüsü gayet sistematik olan akustik sünger modelidir.

akustik kesik piramit sünger

akustik kesik piramit sünger fiyatları

Akustik Kesik Piramit Sünger Özellikleri

  • Ebat : 50cm x 50cm
  • Kalınlık : 4 ve 5 mm
  • Renk : Antrasit
  • Yoğunluk : 26DNS
  • Ham madde : Poliüretan
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

renkli akustik kesik piramit sünger fiyatı

renkli akustik kesik piramit sünger

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, reji odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Kesik piramit sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

akustik kesik piramit ses yalıtımı

akustik kesik ses kayıt odası uygulama