WhatsApp:+90 535 251 16 76

Kanopi Asma Tavan Paneli

Kanopi Asma Yüzer Tavan Akustik Panel Sistemi, mekanlardaki ses ve gürültü problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan akustik asma yüzer tavan panel kaplamalardır. Yüzeyi akustik yanmaz kumaş ile kaplanın bu ürünlerin yapısında akustik sünger bulunmakta.

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Bu sayede alev alma ve yanma tehlikesine karşı dayanıklılık kazandırılmış bu ürün yüksek performansta ses yalıtım, ses izolasyon ve akustik düzenleme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda şık ve zarif görselliğiyle de mekanları dekoratif kılar. Ses emiş gücü yüksek akustik panellerin ön yüzü Akustik Kumaş, arka yüzü cam tülüyle kaplanmıştır. Kullanılan Akustik Kumaş yanmaz özellikte olur, dökülme ve tüylenme göstermez.

acoustic canopy panels

Akustik Kanopy Panel

Akustik Ses Yalıtım Paneli

Kanopi asma tavan panel, yüzeyi akustik kumaş ile kaplı taş yünü veya süngerden elde edilen akustik panel modelidir. Ses geçişini engelleyen yapı malzemeleri ve ses dalgalarını yüzeyinde sönümlenerek eko ve yankıyı önleyen akustik kumaştan oluşan bu ürün yüksek performanslarda ses yalıtımı ve akustik dizayn sağlamaktadır.

Canopy ses yalıtım paneli

akustik tavan paneli kanopi