WhatsApp:+90 535 251 16 76

Flexi Kare Sünger

Vicoustic Flexi Panel A50 Sünger, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Kullanılan malzemelerin, soğurma yüzeylerinin ve kıvrımların kalınlığının bilimsel veriler ile kombinasyonu özellikle birinci yansımaların soğurulmasında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Flexi A50 paneli orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı almanızı sağlayacaktır.

Vicoustic flexi süngerin yüzeyi kareler halinde küçük bölmelerden oluşmaktadır. Kare flexi sünger olarak da bilinmektedir. Seslerin kaynağından bozulmadan alınmasını sağlamaktadır. Kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sesleri aktarır. Seslerin daha net ve anlaşılabilir duyulması için performans sergiler.

vicoustic flexi sunger

SİYAH RENKLİ VICOUSTIC FLEXI A50 PANEL

antrasit vicoustic flexi sunger

ANTRASİT RENKLİ VICOUSTIC FLEXI A50 PANEL

gri renkli vicoustic flexi sunger

GRİ RENKLİ VICOUSTIC FLEXI A50 PANEL

Akustik Flexi A50 Sünger

  • Ebat : 50cm x 50cm
  • Kalınlık : 4 ve 5 mm
  • Renk : Antrasit
  • Yoğunluk : 26DNS
  • Ham madde : Poliüretan
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

akustik renkli vicoustic panel

vicoustic flexi kare sünger fiyatları

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Flexi A50 süngerlerin yan yana uygulanabilir olmasından dolayı, priz ve benzeri aparatların görünmeden kullanılmasına olanak sağlar. Ek yerleri ile diğer aparatların kullanımına da imkan sunan vicoustic flexi a50 paneller, devrim yapan tasarımları ile mekana farklı bir hava katar. Yüksek akustik performans değerleri nedeniyle piyasada en çok tercih edilen ses yalıtım malzemelerindendir.

Geniş kullanım alanlarına sahip olan flexi süngerler, prodüksiyon stüdyolarında, konferans odalarında, oditoryumlarda, kayıt yapılan stüdyolarda kullanılır. Vicoustic teknolojisi ile yüksek performans sunan flexi süngerler, çok yönlü kullanım imkanı da sunar. Dar alanlarda kullanılacaksa orta ve yüksek frekanslar için en ideal yalıtım malzemelerindendir. Dekoratif tasarımlara sahip olan bu ürünler kesinlikle yan yana uygulandığında ek yerleri görünmemektedir.

yansıtıcı vicoustic flexi a50 sünger panel