WhatsApp:+90 535 251 16 76

Evlerde Ses Yalıtımı

Evlerde ses yalıtımı, kaliteli bir uyku sağlanabilmesi için evinizdeki ses yalıtımının sağlam olması gerekir. Uygun bir ses yalıtımı yapıldığı taktirde ortamda daha sağlıklı gidişat sağlanır. Zemin ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı ve duvar ses yalıtımı yapılarak mekan içerisine girecek olan ses ve çıkan sesler engellenir huzurlu bir ortam oluşturulur.

Zemin Ses Yalıtımı

pvc levha zemin yer döşemesi ses yalıtımı

pvc levha zemin yer döşemesi ses izolasyonu

Evlerimiz hemen hepimizin huzur bulduğu ve en çok zamanını geçirdiği mekanlar olduğundan dış ortam seslerinin rahatsız etmemesi ve sessizliğin üst seviyede olması beklenmektedir. En basitinden kaliteli bir uyku için dahi sessiz bir ortam son derece gereklidir.

Evinizde kurdurmuş olduğunuz sinema salonu veya bir stüdyo odasında da ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Akustik ses yalıtım malzemeleri ile ortam akustiğini en üst düzeye çıkarırsınız.

Duvar Ses Yalıtımı

süngerpan iki tuğla arası ses yalıtımı

duvar ses izolasyon süngeri süngerpan

Verimli bir ev ses yalıtımı ile her türlü dış ortam sesinin evinize girmesi engellendiği gibi evinizdeki seslerin de çevreye sızıntısı engellenmiş olacaktır. Evinizdeki ses sistemi, sinema sistemi veya gürültülü bir müzik aletini çevrenizi rahatsız etmeden dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için ses izolasyonu yapıyoruz. Evinizin herhangi bir bölümünde veya odasında akustik ses yalıtım malzemesi kullanarak sese son verin. Unutmayın başkasından gelen sesleri siz duyuyorsanız sizinde sesinizi onlar duyuyor.

Tavan Ses Yalıtımı

tavan ses yalıtımı nasıl yapılır

tavan ses yalıtımı nasıl yapılır