WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Rulo Halı

Darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı duvardan duvara akustik halı sistemleri ofis, çağrı merkezi, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok alanda kullanılabilir . 

Akustik Rulo Halı Özellikleri

200 cm * 30 mt rulo ölçüsüdür.

Kalınlık 5mm ile 10mm arası değişmektedir.

Yeşil, mavi, siyah, gri, bordo, sarı, lacivert, bej renkleri mevcuttur.

pvc kauçuk tabanlı akustik ses yalıtım halısı

PVC KAUÇUK TABANLI AKUSTİK HALI

duvardan duvara akustik ses yalıtım halısı

duvardan duvara akustik halı

Akustik rulo halı fiyatları tabanında kullanılan özel malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kimi halıda pvc kullanılırken kimi halıda da sbr kauçuk levha kullanılabiliyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bir hal alan bu halılar darbelere karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

akustik merdiven halısı

akustik kauçuk tabanlı ses yalıtım halısı

Akustik Halı Döşemeleri

Akustik halı zemin ses yalıtımı uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken husus kenar boşluğu olmaması.  Duvardan duvara serilebilir olduğu için diğer halılara göre daha kolay uygulanır . Uygularken zemine özel halı yapıştırıcısı sürüp hafif preslerle zemine sabitlemeniz yeterli. Fazlalık gelen kısımlar için maket bıçağı kullanabilir bölgeyi düzleyebilirsiniz.

akustik duvardan duvara halı modelleri

akustik pvc tabanlı halı ses yalıtımı

akustik rulo halı fiyatları

kabin içi akustik ses yalıtım halısı