WhatsApp:+90 535 251 16 76

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezleri de bilindiği üzere birçok çalışan belkide aynı anda konuşmasıyla yoğun bir iletişim trafiği oluşturmaktadır. Konuşma sesleri düşük frekanstaki seslerden biri olsa da birçok konuşma sesi bir araya gelince gürültü adı verilen ses şikayeti meydana gelmektedir. Ağızdan çıkan her bir ses tonu çevreye yayılarak geri yansıma yapabilir ve kulağı rahatsız eder. İşte tam bu sorunların önüne geçebilmek adına çağrı merkezi ses yalıtım uygulaması yapmaktayız.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Akustik Yankı Yalıtımı

Call Center Akustik Ses Yalıtımı Fiyatları

Call Center Akustik Yalıtım

Çağrı merkezlerinde bulunan masalarda veya masa aralarında masa seperasyon paneli ve akustik paravan tercih edilebilir böylece konuşma ortamında sesin hemen emilimi sağlanır. Veya bununla birlikte daha akustik bir çözüm elde etmek isteniyorsa duvarda veya tavanda akustik sünger ve akustik panel tercih edebilir sesin daha iyi önlenmesini sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezi Kumaş Panel Kaplama

Call Center Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Tavan Kaplama

Akustik Ses Yalıtımı

Masa ve masa aralarında kullanılan akustik paneller özel aparatlarda montaj edilir. Akustik sünger ve akustik duvar ve tavan paneli olan akustik kumaş kaplı panel yapıştırma işlemi ile uygulanarak mekandaki sesi emmekle kalmayıp mekana akustik bir görüntü sağlar.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

call center akustik kaplama malzemeleri