WhatsApp:+90 535 251 16 76

Basotect Special Sünger

Special desen formlu basotect sünger melamin köpükten elde edilir. Seslerin istenilen düzeyde tutulmasını sağlar ve böylece ses kalitesini artırır. Yoğunluğu düşük olduğu için ses yalıtım performansının çok yüksek olması beklenemez. Mevcut oda içinde oluşan yankının engellenmesi için kullanılır.

Basotect Melamin Special Sünger Özellikleri

  •  Ham madde : Melamin Köpük
  •  Kalınlık : 30mm – 40mm – 50mm
  •  Ebat : 50*125cm , 125*125cm, 125*250cm
  •  Renk : Beyaz ve gri renklerde
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  •  Yoğunluk : 8-11Kg/m3
  • Hiçbir alerjik reaksiyon göstermez.
  • Kendi ham maddesinin yapısı sayesinde alev almaz
  • Antibakteriyeldir, nem küf yapmaz

basotect akustik special süngerler

Üretilirken kimyasal madde kullanılmaz. Yanmazlık özelliğine sahiptir. Duvar ve tavanlarda yapıştırılarak kullanılır. Akustik düzenleme ve ses izolasyon işlemlerinde uygulanmak üzere özel olarak üretilir. Şiddetli sesleri kesmek için bariyerli modelini kullanmanız gerekir. Rahatsız edici gürültülerin izole işleminde kullanılmaya hazır hale getirilir.

basotect melamin special sünger

beyaz basotect melamin special sünger

Basotect melamin special sünger ne kadar ses keser veya emilim sağlar ?

Sünger, bariyer, panel vs akustik ses yalıtım malzemelerinin %20 ses keser, %90 ses keser vb net bir oranı olamaz. Belirli ses frekanslarında ne kadar etki gösterdiği test edilir ve sizinde ortamınız o frekanslara hakimse test edilen sonuç kadar sesiniz kesilir denebilir. Sadece yaptığımız uygulamalarda belirli vaadlerimiz olabilir bunlarda öncesinde yapılan keşfe istinaden söylenir veya tahmince bir rakam verilir.

Antibakteriyel Ses Yalıtım Süngeri

antibakteriyel sünger fiyatları

akustik basotect special ses yalıtım süngeri

Hastane, okul, odyo kabini, ofis, çağrı merkezi, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, ev sinema odası, tiyatro salonu, toplantı salonu, konferans salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, düğün salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu atış poligonu gibi vb. bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

Basotect labirent sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

akustik basotect spesiyal sünger

akustik basotect special ses yalıtımı süngeri