WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Toplantı Odası Kabini

Amacımız, çalışanların ihtiyaçlarına uygun ofis alanları oluşturmak ve işlerini anlamlı kılacak alanlar elde etmektir. Mevcut iş gereksinimlerini karşılayan çözümler ürettiğimiz için hem iş yeri tasarım uzmanı hem de akustik ses yalıtımlı kabin üreticisiyiz. Profesyonelliğimiz, uluslararası pazarlarda 10 yıllık deneyime, trendlerin ve ofis ortamının sürekli araştırılmasına dayanmaktadır.

office meeting booth

açık ofis toplantı kabini

Toplantı Odası Kabini Özellikleri

Toplantı kabinleri, alan verimliliğini en üst düzeye çıkaran doğrusal şekilli ürünlere olan talebi karşılamak üzere geliştirilmiştir. Açık, parça kapalı veya tamamen kapalı seçenekler mevcuttur. Bir duvar boyunca veya açık plan ofisi içinde merkezi bir odak noktası olarak bir toplantı veya çalışma alanı oluşturmak için mükemmel bir şekilde çözüm sağlarlar. Bu kabinler ofisiniz için gerçekten çarpıcı bir özellik olarak endüstriyel bir tema sunuyor. Üstelik sadece ofisler için değil sessizliğin hakim olması gereken kütüphaneler içinde etkili bir üründür.

  • Akustik iç kısımlara sahip yüksek kaliteli dış mekanlar
  • Cam muhafaza, arka panel, masa, aydınlatma, güç
  • Tam aralık veya şekiller, stiller ve temalar
  • Yeniden yapılandırılabilen veya taşınabilen modüler tasarımlar
  • Bölümlenmiş bir ofisten genellikle% 40 daha az yer kaplaması
  • Tasarım tescil belgesi ile benzersiz tasarımlar
  • Temiz ve hızlı kurulum hizmeti ile rekabetçi fiyatlandırma

4 kişilik akustik toplantı odası kabini

8 kişilik akustik toplantı odası kabini

10 kişilik akustik toplantı odası kabini

Nova Akustik Mimarlık projelerinde tasarımı işlevsellik ile birleştiriyor. Dinamik kurumsal gelişim dünyasında , şirketin değişen ihtiyaçlarına ve yapısına sürekli yanıt vermek için ofis tasarımı esnek ve yeniden düzenlenmelidir . Yıllar geçtikçe, Nova Akustik uzmanları birçok kez iyi düşünülmüş bir ofisin estetik bir şekilde bittiğini ve ergonomi ilkelerine uygun olarak yaratıldığını tüm organizasyonun işleyişini olumlu etkilediğine ikna ettiler.

Ofislerde akustik ses yalıtım kabini

SADELİK VE ZARİFLİK TERCİH EDENLER İÇİN

KUMAŞ KAPLI TOPLANTI ODASI MODÜLLERİ

yapay yosun kaplı akustik toplantı odası kabini

OFİS İÇİNİ DAHA ESTETİK HALE GETİRECEK

YÜZEYİ YAPAY YOSUN KAPLI KABİNLER..

akustik toplantı odası modülleri

DIŞ YÜZEYİ SADE VE ESTETİK SEVENLERE

  PROFİL KAPLI SES YALITIMLI TOPLANTI KABİNİ

Daima hareket halinde
NovMeet insanlara yakın olması gereken kabinlerdir ve bu yüzden sağlığınızı tehdit edecek malzemeler kullanılmaz göz zevkinizi bozacak tasarımlardan uzak durulur.

Yakın zamanda hiç kimsenin ofislerinin nasıl görüneceğini gerçekten tahmin edemeyeceğini düşünüyoruz. NovMeet’i, sökmeye gerek kalmadan ofis çevresinde hareket ettirilebilecek şekilde tasarladık. Bu yüzden açık ofislerin vazgeçilmez parçası olmak için 1 numaralı aday diyebiliriz.

acoustic office meeting telephone booth

görüşme odası kabini

Toplantılar ve odaktaki çalışmalar için bölgeleri ayırmak, samimi ve açık bir ofisteki anahtar unsurlardan biri haline gelir. En iyi çözümler, tüm ofisin maliyetli bir şekilde yeniden düzenlenmesine gerek kalmadan konfor sağlayan çözümlerdir. Açık alan ofislerinin ihtiyaçlarına yanıt olarak, konuşmaların gizliliğini koruyan, ofiste gürültüyü önemli ölçüde azaltan, maksimum konsantrasyon ve grup çalışması koşullarında hem bağımsız çalışma için ek alan sağlayan ve sonuç olarak ruh halini iyileştiren bir dizi bağımsız alan oluşturduk.

Akustik Çözüm Üreten Kabinler

Toplantı bölmelerimiz tasarım tescil belgesi ile bize özeldir. İç kısımlarında kullanılan ses kesici malzemeler ile mükemmel gürültü azaltma özellikleri sunar.

İhtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif almak için bizimle iletişime geçin .

Kurulum, sökülme, yeniden yapılandırma ve gerektiğinde yeniden konumlandırma esnekliği ile tesisleriniz de istenen konumdadır.