WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Telefon Görüşme Kabini

akustik ofis telefon görüşme kabini fiyatları

akustik ofis telefon görüşme kabini

Tutkumuz, çalışanların ihtiyaçlarına uygun ofis alanları yaratmak ve işlerini anlamlı kılmaktır.Mevcut iş gereksinimlerini karşılayan çözümler ürettiğimiz için hem iş yeri tasarım uzmanı hem de ofis mobilyası üreticisiyiz. Bilgimiz, uluslararası pazarlarda 29 yıllık deneyime ve trendlerin ve ofis ortamının sürekli araştırmasına dayanmaktadır.

Telefon Görüşme Kabini Özellikleri

Telefon kabinleri, seslerin etkili bir şekilde izole edilmesi için akustik çözümlerle ve manuel yükseklik ayarlı çalışma tezgahları, aydınlatmayı açıp kapatan hareket sensörleri, elektrik gücüne veya klimaya hızlı erişim gibi bir dizi konforla donatılmıştır.

Hem çalışanlar hem de ofis alanını yöneten insanlar için ideal bir çözümdür. Modüler, esnek çözümler sayesinde kuruluş içinde meydana gelen değişikliklere uyum sağlayabilir. Kolayca daha uygun bir yere taşıyabilir veya yeni bir şirket merkezine taşıyabilirsiniz. İnşaatı zaman alıcı ve pahalı olan klasik odaların aksine, bu kabinler ile birkaç saat içinde ofisin tam bir dönüşümünü yapabiliriz.

duvara monte telefon kabini

ofis telefon görüşme ve konuşma kabini

duvara monte telefon ofis kabini fiyatları

Nova Akustik Mimarlık projelerinde tasarımı işlevsellik ile birleştiriyor. Dinamik kurumsal gelişim dünyasında , şirketin değişen ihtiyaçlarına ve yapısına sürekli yanıt vermek için ofis tasarımı esnek ve yeniden düzenlenmelidir . Yıllar geçtikçe, Nova Akustik uzmanları birçok kez iyi düşünülmüş bir ofisin estetik bir şekilde bittiğini ve ergonomi ilkelerine uygun olarak yaratıldığını tüm organizasyonun işleyişini olumlu etkilediğine ikna ettiler.

duvara monte telefon kabini fiyatları

telefon konuşma kabini ofis içi

Daima hareket halinde
NovPhone insanlara yakın olması gereken bir şeydir ve bu yüzden her zaman herkesin erişebileceği alanlara yerleştirmeye çalışıyoruz.

Ayrıca, hiç kimsenin bir ya da iki yıl içinde ofislerinin nasıl görüneceğini gerçekten tahmin edemeyeceğini düşünüyoruz. NovPhone’u, sökmeye gerek kalmadan ofis çevresinde hareket ettirilebilecek şekilde tasarladık.

Akustik Çözüm Üreten Kabinler

Kalitede kısayol olmadığına inanıyoruz, bu nedenle kuruma yıllarca hizmet verebilmeleri için sadece dayanıklı ve sağlam kaplama malzemelerinden kabin üretiyoruz. En yüksek kaliteye önem vererek, çevre ve buna bağlı atık azaltımı konusundaki kaygımızı da dile getiriyoruz. Mobil kabinler şirket ile birlikte büyüyebilen bir çözümdür. Bir kez satın alıyoruz, yıllarca kullanıyorsunuz.

Telefon görüşmeleri, toplantılar ve odaktaki çalışmalar için bölgeleri ayırmak, samimi ve açık bir ofisteki anahtar unsurlardan biri haline gelir. En iyi çözümler, tüm ofisin maliyetli bir şekilde yeniden düzenlenmesine gerek kalmadan konfor sağlayan çözümlerdir. Açık alan ofislerinin ihtiyaçlarına yanıt olarak, konuşmaların gizliliğini koruyan, ofiste gürültüyü önemli ölçüde azaltan, maksimum konsantrasyon ve grup çalışması koşullarında hem bağımsız çalışma için ek alan sağlayan ve sonuç olarak ruh halini iyileştiren bir dizi bağımsız alan oluşturuldu.