WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir. Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlayabilir. Akustik Sünger Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir. Açık hücreli ses emici akustik bir üründür.

piramit ses yalıtım süngeri

akustik piramit sünger

PİRAMİT SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  •  Ham madde : Poliüretan
  •  Kalınlık : 40mm – 50mm – 70mm
  • Yoğunluk : 50 DNS (Standart) – 70 ve 90Dns Özel Üretim
  •  Ebat : 100cm x 100cm ölçülerindedir. İstenirse farklı boyutlarda üretilebilir.
  •  Paket : Paketteki adeti 20 adettir. Toplamda 10m2 olarak hesaplanır.
  •  Renk : Siyah renkte üretilir ancak farklı renkleri de yapılabilir.
  • Uygulama kolaylığı sağlaması için çift ağ bantlı yapışkan lamine edilir.

yanmaz akustik piramit sünger

kendinden yapışkanlı akustik piramit sünger

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Akustik süngerlerin ses iletim kaybını sağlamak amacıyla, iki sünger katmanı arasının özel ses engelleyici EPDM ağır ses yalıtım kaymanıyla lamine edilmesiyle üretilen, yüksek akustik değerlere sahip süngerlerdir

Piramit sünger seslerin kalitesini artırmaktadır. Ses akustik bir enerjidir. Akustik özellikteki piramit sünger sesin kaynağından bozulmadan alınmasını sağlamaktadır. Bozulmadan aktarılan ses temiz ve kaliteli bir şekilde duyulmaktadır. Ortamda çınlama, yankılanma gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olur.

Kalite standartlarına uygun üretilen piramit sünger sertifikalar sahip üründür. Özel testlerden geçirilip yanmazlık belgesi verilmiştir. Akustik yalıtım ve ses düzenleme süngeridir. İstenilirse yüksek yoğunlukta ve ses kesici özellikte olan epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.

akustik piramit sünger piyano odası

piramit sünger fiyatı