WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Halı

Akustik halı ses emici özelliğiyle akustik ses yalıtımı sağlar ve uygulanan zeminde oluşan kaymaları engeller. Yüzeyi fevkalade Güçlü Aşınmaz yapıya sahiptir. Leke Tutmaz ve bu sayede uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Yıkandıktan sonra hoş olmayan koku kalmaz. Su ve normal deterjanla yıkanabilir. Uygulama sırasında ve sonrasında çekmez Kırılmaz potluk yapmaz.

akustik halı fiyatları

Tabanda meydana gelen titreşimleri önlemesi akustik halının en büyük özelliğidir. Bu sayede titreşimden dolayı meydana gelen sesler engellenmiş olur ve üstten alttan gelecek sesleri de önler. Darbeli çalışan makinelerin altına bu halılar konulabilir. İş yerleri, ofis, okul, ev ve hastaneler gibi bir çok alanda kullanılır.

Akustik Ses Yalıtım Halısı

Üst katınızda iş yeri vb. gibi yerler varsa ayak darbelerinden rahatsız olabilirsiniz. Böyle durumda üst katınıza rica edip akustik halı döşetmesini önerebilirsiniz. Çözümü akustik halıdır, başka çözüm yolu yoktur. Sesleri ve titreşimleri sadece bu halılar önleyebilir. Temizlenmeden uzun süre kullanılabilir ve kir tutmazlar.

akustik halı ses yalıtımı

Akustik halı konferans salonları, sinemalar vb. gibi mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Otellerde seslerden dolayı rahatsızlık yaşanmaması için akustik halı kullanılır. Kısaca kullanım alanı geniştir.