WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Baffle

Akustik baffle ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Ses karmaşasını önlemek için kullanılır. Yankı ve eko gibi ses problemlerine de engel olur. Uygulandığı ortama şık bir görünüm katar.Ses emici özellikte bir üründür. İş yerlerinde çıkan gürültüyü emerek sesin dağılmasını engeller. Sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. Çağrı merkezleri, toplantı salonları, ofisler, konferans salonları vb. mekanlarda ses karmaşası engellenmesi için kullanılır ve renk seçenekleri sunulur. Akustik düzenleme sağlayan baffle’lar yankı ve eko gibi ses problemlerine de engel olur.

Akustik Sarkıt Baffle Tavan Paneli

Akustik baffle panellerin iç yüzeyinde kullanılan malzeme çeşitliliği oldukça fazladır. Bunlar ; akustik sünger, taş yünü, cam yünü, basotect melamine foam ve mdf paneldir. Baffle paneller küp veya silindir olarak modellendirilebilir. Akustik ses yalıtımı işlemi yapılırken en dikkat edilen noktalardan birisi de mekanın iç dizaynı olduğu için baffle seçeneklerimizi günden güne arttırıyoruz. Bu yüzden baffle yüzeyinde kullandığımız bakteri üretmeyen kolay temizlenebilir akustik kumaşlarda çok geniş bir renk yelpazesine sahibiz.

akustik kumaş kaplı baffle

akustik kumaş kaplama baffle

akustik sarkıt baffle

Akustik Ses Yalıtım Paneli

Akustik baffle tavandan sarkıtılarak uygulanır. Özel askı aparatı ile tavana uygulanarak kullanılır. Bu aparatları yerleştirirken dikkat edilmesi gereken noktalar panellerin askı teli aralığıyla aynı olması, lazer metre ile yapılan tasarıma özel hizalanıp monte edilmesi ve askı tel uzunluğudur. Fuar alanları, derslikler, anfiler, toplantı salonları, konferans salonları, çağrı merkezi, açık ofisler, yemekhaneler vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

akustik baffle fiyatları

akustik tavan paneli baffle

akustik kumaş kaplı akustik baffle

akustik baffle tavan paneli

akustik kumaş kaplı sarkık baffle

ofislerde kullanılan akustik malzemeler