WhatsApp:+90 535 251 16 76

Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Akustik ahşap paneller ses yansıtıcı panel olarak da bilinir. Derzli ve delikli modelleri vardır. Bu ahşap paneller gürültü yansıtan ve soğuran akustik panellerdir. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve sesin kaliteli gelmesini sağlayan panellerdir.

Akustik ahşap paneller tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik ahşap paneller ses yutum özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekana akustik düzenleme sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarına engel olur. Gürültüyü emerek yansıtır ve sesin daha kaliteli gelmesini sağlar. Yüzeyi derzli ve deliklidir. Akustik ahşap paneller tavan ve duvarlara uygulanabilir.

Ahşap Ses Yalıtım Paneli

Ahşap Panel Özellikleri:

Ürün iyi ses emme etkisi ve büyük ölçüde yankılanma süresini artırır. Akustik özellikler aynı tür malzemeler için ulusal standarda ulaşmış, çevresel sesin dolgunluğunu, eklemlenmesini ve stereoskopik izlenimini etkili bir şekilde geliştirmiştir.
Çevre koruma:
Tamamen ulusal çevre koruma E0 standardına uygun olarak test edilmiş ve bulunmuştur.

Uygulama:
Müzik salonları, ev sinema sistemleri, dinleme odaları, kayıt odaları ve ses kalitesi ve artikülasyonun iyileştirilmesi gereken yerler.

akustik ahşap panel fiyatları

akustik ahşap difüzör panel

Akustik Ahşap Difüzör Panel

akustik ahşap baffle panel

Akustik Ahşap Baffle Panel

akustik ahşap baffle panel

Akustik Ahşap Panel

akustik ahşap derzli panel

Akustik Ahşap Derzli Panel

akustik ahşap delikli panel

Akustik Ahşap Delikli Panel

akustik derzli ve delikli ahşap panel

Derzli ve Delikli Ahşap Panel

Organizasyon fuarları, telekonferans salonları, kongre salonları, düğün salonları, ofis, konferans salonları, toplantı odaları, sinema salonları vb. bir çok mekanda kullanılır. Akustik düzenleme ve ses yalıtım amaçlı kullanılan akustik ahşap paneller dekoratiftir. Sinema salonları, tiyatro salonları, konferans salonları, fuar alanları, kongre salonları, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonları gibi vb. mekanlarda kullanılır.

akustik ahşap panel nasıl uygulanır